Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet diákmunkát végezni a...

Lehet diákmunkát végezni a nemzetvédelmi egyetemre járva?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm aki odajár állítja, hogy az egyetem nem engedi őket munkát vállalni a nyáron. Ez mennyire igaz? Én is oda akarok menni, de ha nem engedik, hogy dolgozzak közben akkor lehet átgondolom. Arról hallottam, hogy az ösztöndíj folyton késik, így nem is lenne bevételem. Kérem az válaszoljon aki oda járt/jár és biztosan tudja a választ a kérdésemre.

2022. júl. 26. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:

"Az NKE több mint nyolcvan kiállító intézmény között jelent meg a nagy hagyományra visszatekintő börzén, melyen az érdeklődők számos információt kaphattak: az egyetemi és felsőfokú szakképzési lehetőségeken túl gyakornoki helyeket, nyelvtanulási opciókat, világjáró diákmunkákat, sportolással összefüggő tanulási- és pénzkereseti lehetőséget, nyelvtanulási-, illetve csereprogramokat, továbbá az önkéntes segítő munkára történő felhívást ismerhettek meg."

[link]

2022. júl. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!