Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz a molekuláris...

Mennyire nehéz a molekuláris bionika mérnöki?

Figyelt kérdés

A gimnáziumban emelt bioszos voltam, viszont a fizikát eléggé elhanyagoltam, nagyon hiányozni fog ez a tudás vagy eléggé az alapoktól kezdjük ahhoz, hogy felzárkózzak?

Matekból ötös lett a közép érettségim de nem tudom, hogy ez elég e erre a szakra. Kémiából végig faktos voltam viszont vannak hiányosságaim bőven.


2022. júl. 28. 21:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

röviden: nagyon nehéz

bővebben: az első év nagyrészt matek és informatika tudást igényel, bioszból, kémiából csak bohóckodás van, csak később jönnek komolyabb tárgyak, fizikából lesz egy nehéz laboros tárgy, de azon is inkább stresszelnek, mintsem tanítanak. Szóval ha túléled az első évet, utána jönnek a bioszosabb tárgyak. Hogy miből jó ha van emelted? Kb mindenből jó lenne ha lenne, mert csak sok munkával lehet felzárkózni, de nem lehetetlen.

2022. aug. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!