Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pszichológusok!Egyetem alatt...

Pszichológusok!Egyetem alatt hány könyvből tanultatok?

Figyelt kérdés

2022. júl. 28. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez ugye csak vicc? Ki szamolja ezt. Minden egyes kurzusnak sajat olvasmánylistaja van. Ez jelenthet 1-től fölfele barmennyi könyvet. Klasszikus ertelemben nincs tankonyv. Sok, még egy felevet is fárasztó lenne megszámolni.
2022. júl. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez így egy elég fura kérdés. Valahol 10 és 100 között helyezném el, definíciótól függően, és tényleg nem tudok ennél jobbat mondani. Én 4-5 nagyobb könyvet vettem meg, ha jól emlékszem. Ezeken kívül rengeteg kötelező és ajánlott olvasmány volt. Néha teljes könyvek, néha fejezetek. Volt, hogy elolvastam őket, máskor csak beléjük pillantottam, időnként meg hozzájuk sem nyúltam. De olyan is előfordult, hogy az eredeti könyvvel semmilyen formában nem találkoztam, és csak a kidolgozott jegyzetekből tanultam.

Ez alapján hogyan tudnám szerinted megmondani, hány könyvből tanultam 5 év alatt? Fogalmam sincs, megtippelni sem tudom.

2022. júl. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyből sem. Jegyzetekből tanultam, könyveket általában csak kedvtelésből olvastam a témában. Pl Jung kifejezetten olvasmányos. :)


De az biztos, hogy pártízezer oldal már mögöttem van.

2022. júl. 29. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A vizsgákon átmész az abszolút minimummal, jegyzetekkel is.

Ha elolvasol mindent, akkor meg soha nem végzel, mert olyan listákat adnak, hogy soha nem érsz rajta végig.

Aztán egyéni ízlés szerint a kettő véglet között válogatnak az emberek, mennyi fér bele az idejükbe.

2022. júl. 29. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!