Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges felbérelni kollégiu...

Lehetséges felbérelni kollégiumi tanácsadót?

Figyelt kérdés

Teljesen kétségbe vagyok esve, a családba senki nem segít, 25. tudtam csak a neptumba regisztrálni és aug 5 ig van határidőm jelentkezni a kolira. Sajnos csak 50km re lakom az egyetemtől. Most az ország másik felén dolgozom 12 órában és nincs időm és energiám a családdal megoldani, hogy a papírokat segítsenek megoldani. Illegális fizetni valakinek, hogy segítsen megcsinálni? Az egyetem kollégium része egyszer nem vette fel a telefont, akit kérdeztem nem ért hozzá, a többi meg albérletbe ment. 1. éves vagyok.

Még egy normális csoportot se találtam se facen se discordon ahol tudnának segíteni



2022. júl. 29. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kötve hiszem, hogy illegális lenne. Inkább azt tartanám furcsának, ha találnál erre embert. Úgy értem, ha valaki a te egyetemeden/karodon/szakodon pont képben van azzal, hogy nálatok mit kell csinálni, akkor valószínűleg a Facebook csoportba is meg tud hívni, ami tudtommal szinte mindenhol van, legfeljebb rejtett csoport.

De amúgy mi nem egyértelmű? Az egyetemek oldalán fent szokott lenni, hogy pontosan milyen papírokra van szükség. Ha kérdésed van, írj a Tanulmányi Osztálynak, vagy esetleg a HÖK-nek. De az okmányirodába (vagy minket hívják most ezt) senki nem fog elmenni helyetted.

2022. júl. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális írhatsz nekem.
2022. júl. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!