Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a menete annak, hogy...

Mi a menete annak, hogy átmenjek egy másik autósiskolához/ oktatóhoz?

Figyelt kérdés

A jelenlegi oktatómnál több, mint 30 órát vezettem, de nem akar vizsgára engedni, én meg nem akarok még 10-20 órákat venni nála.


Lehet, hogy teljesen abbahagynám, vagy átmennék máshova, de nem tudom, hogy ilyenkor adnak-e valami igazolást a levezetett órákról, vagy ilyesmi.


Még kb. 10 hónapom van míg lejár a KRESZ vizsgám, szóval ha mégis folytatnám, teljesen a nulláról nem szeretném kezdeni ezért lenne jó valami féle igazolás az órákról.



2022. júl. 31. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Én annak idején váltottam, bár nem elégedetlenség, hanem költözés miatt, a régi sulinak meg kellett adnom, hogy melyik másik autós iskolát választottam, és a két suli egymás között elintézte a többit. Természetesen mindent beszámítottak, amit addig csináltam.
2022. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És ha most pár hónapig szüneteltetném ezt az egészet, akkor ezt jelezzem valahogy az autósiskola felé is? (Az oktatómnak nyilván szóltam erről.)
2022. júl. 31. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!