Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Főként konzisoktól vagy ex...

Főként konzisoktól vagy ex konzisoktól várom a választ! Hogyan legyek jobb zenész?

Figyelt kérdés
Már a végső elkeseredésnél tartok, nem érzem azt hogy fejlődnék előre. Én vagyok az akire ha zenélni kell valahova menni, nem gondolnak, azért mert nem vagyok elég. Nem tudom hogy változtassak ezen. Gyakorlok, de azt se érzem hogy elég. Mit tegyek?

2022. júl. 31. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tanár korrepetitorral gyakorolj!
2022. júl. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem klasszikus zenész vagyok. :((
2022. aug. 1. 13:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljes testből told, és akármilyen suta eleinte, genitáliákból kicsit jobban. Szívesen.
2022. aug. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Sajnos valószínűleg genetikailag nincs benned elég muzikalitás🤷‍♀️

Előfordul, de persze ezt simán fel lehet hozni.

Gyakorolj sokat, tűzz ki magad elé könnyebb célokat, h legyen sikerélményed, és magabiztosságod.

2022. aug. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szeress bele a főtárgy tanárodba! Velem ez történt, és azóta fopyamatosan fejlődök. Meg akarok neki felelni. Jó persze nem direkt volt
ma 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!