Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen, informatikus...

Egyetemen, informatikus szakon mibe szokás jegyzetelni?

Figyelt kérdés

Gazdaságinformatikus szakról van szó.

Ugyanúgy füzetbe vagy lapra szokott a többség, mint bármilyen másik szakon? A laptopot olyan szempontból praktikusabbnak gondolom, hogy akkor semmi mást nem kell vinnem csak azt, viszont ha valamit rajzolni kell gyorsan, azt nehezebb laptopon megoldani.

Ha viszont füzetbe jegyzetelek, laptopot akkor is vinnem kell, nem? Vagy akkor úgyis az ottani számítógépeket használjuk?



2022. júl. 31. 17:20
A kérdező szavazást indított:
Laptopon jegyzetelek infos szakon
Füzetbe jegyzetelek infos szakon
Lapra jegyzetelek infos szakon
20 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én MI re járok, nálunk a többség füzetbe jegyzetel, ha jegyzetel. Van aki fotózza a táblát, vagy telefon jegyzetet is láttam mát használni 1-2 embernél.

Ha 100an vagyunk a terembe, lehet talán 10 laptopos embert látni. Azok közül is ha 1 jegyzetel, a többi játszik, mást tanul, beadandót készít.

Én is füzetbe jegyzetelek. Nem kell cipelni akkor egy több kilós laptopot, meg vigyázni rá, hanem bepakolok pl 3 füzetet és kész. Mellé mehet víz, valami kaja és elvagyok. Ha olyan a terem nem is biztos, hogy lesz szabad töltő vagy megtalálod-e hogy hol van konnektor pl egy előadóban. Nálunk az egyikben talán 3 helyen van, de az is a padlóba építve. Ha ott pont ülnek akkor hiába a laptop, 2 órát nem biztos, hogy végig tudsz jegyzetelni. (egy tanítási óra 100perc)

Ha van géptermi óra és jók a gépek akkor oda elég egy pendrive, ha nem a legjobbak, akkor viszek csak sajátot.

2022. júl. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én iPaden szoktam jegyzetelni, ApplePencil-el, GoodNotes-ba, ezzel lehet a táblát is fotózni, és nagyon jó jegyezeteket tudok vele összedobni.

Kicsit drága befektetés a papír toll kombóhoz képest, de szerintem megéri, ha van rá keret, viszont ha nincs akkor simán jó a füzet is.

2022. júl. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
iPadre jegyzetelek pencillel én is. Ha meg gépelős az óra, akkor gépelek laptopon.
2022. júl. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sima fehér lapot használtam eleinte. Utána tabletet 🙃
2022. júl. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2022. aug. 12. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!