Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gazdaság informatikus foszknak...

Gazdaság informatikus foszknak van bármi értelme?

Figyelt kérdés

Ezt jelöltem meg tartalékknak az első helyre nem vettek fel most gondolkodom, hogy elkezdjem-e.

Van esély vele bármilyen munkát találni vagy inkább próbálkozak alap szakkal megint?


2022. júl. 21. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem az a gazdinfó foszk értelme, hogy egyetemi szerű oktatás, de mégsem fogyasztja le az államilag fizetett egyetemi féléveidet, és azt hiszem, ha ugyanazon az egyetemen végzed, mint ahol a BSc-t fogod, akkor elismerik a tárgyakat is. Plusz beszámítják az időt is azt hiszem a BSc-be. Szóval használd ki az időt! Kezdj el járni, közben meg tanulj meg rendesen programozni youtube-ról, rengeteg jó tutorial van a freecodecamp csatornán (is). Ha nem vagy angolból full folyékony, akkor elmehetsz angol tanfolyamra is mellette; ha igen, akkor meg németre… szóval nagyon is hasznosan tudsz eltölteni 1-2 évet, és utána könnyebb lesz az egyetem sokkal.
2022. júl. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sok értelme nincs, a bsc. gazdinfó 3,5 éléves, ez 2. Minek elvégezni a foszkot, majd utána menni gazdinfóra? Nem néztem utána, de esélyes, hogy nem tudnád lerövidíteni a képzési időt, ha utána mennél Bsc-re. Esetleg 1 vagy 2 félévvel, de az még így is +2 félév a 3,5 helyett.

Eleve nem olyan nagy a ponthatár gazdinfóra.

2022. júl. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pénzügy számvitelt jelöltem meg első helyre de 18 pont híja volt hogy felvegyenek.

Sima gazdainfo lett volna a második de nincsen emelt informatika ismeretek tárgyam az emelt angol érettségit meg nem számítják be így hiába van elég pontom nem vesznek oda fel.

Nem tudom hogy érdemes lenne e újra érrétségizésel kinlodni vagy próbáljak szerencsét a foszkal

2022. júl. 22. 18:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben ráfeküdnék az infóra és ősszel vagy tavasszal emelteznék belőle majd jelentkeznék gazdinfó alapképzésre. Addig meg dolgoznék meg készülnék az érettségire.
2022. júl. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!