Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákmunkát egyetem közben is...

Diákmunkát egyetem közben is lehet végezni? Vagy az középiskola befejezése után már nem lehetséges?

Figyelt kérdés
Egyetem mellett mennyire van idő dolgozni? Egy elsőéves egyetemistának.

2022. aug. 1. 23:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, van.
2022. aug. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
lehetni lehet, csak az már albérletre/egyetemet fizetni nem elég.
2022. aug. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szóval még az egyetemista is diáknak számít? Van diákigazolványa meg matricája?
2022. aug. 2. 00:00
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, akkor is diáknak számítasz és kapsz diákigazolványt is.

Hogy mennyire lesz időd mellette dolgozni, az attól is függ, hogy milyen szak, mennyire tanulós és hogy milyen lesz az órarended.

2022. aug. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van diákigazolványa.
2022. aug. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Engem rettentően érdekelne, hogy hogy sikerült 18 évet leélned a való világtól elzártan.
2022. aug. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
Te tényleg egyetemista vagy ilyen kevés tudással, vagy egy nagyravágyó 14 éves, akinek nemsokára kezdődik a középiskola?
2022. aug. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyik se. Nem is magam miatt kérdezem.
2022. aug. 2. 08:45
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet menni, csak fontos, hogy legyen diákigazolvány érvényes (!) matricával. A diákot majd Neptunon keresztül kell igényelni, és (bár a pontos procedúrára nem emlékszem teljesen) be kellett menni a kormányablakba, majd adtak egy ideiglenes diákot, ami egy A4-es lap. Az igazi kártya valamikor október körül jött meg anno.

Levelezősök viszont nem diákmunkázhatnak, állítólag.

2022. aug. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,persze.Sokszor jobban is szeretik az egyetemistákat,mert lényegébe felnőtt emberek,ezért jobban is lehet számítani rájuk.Nemegyszer mondták a hekyeken,ahol dolgoztam,hogy a fiatalabb diákok lazán leléptek műdtak közbe.Bár azért egyetemisták között is szokott lenni ilyen
2022. aug. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!