Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha az elsősegély vizsga nem...

Ha az elsősegély vizsga nem sikerül mikor tudok új időpontot kérni?

Figyelt kérdés

2022. aug. 3. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

gondolom a Váci úton történt az eset :D

ott nem tanácsos vizsgázni, bármikor akár holnapra is ha van időpont

2022. aug. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. aug. 3. 21:29
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

A vizsga helyszíne nem nagyon számít, kekeckedő vizsgabiztos és nehéz tétel akármelyik vizsgát el tudja kaszálni.


Azóta egyébként sikerült a vizsga, kérdező?

2022. aug. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
dehogynem számít :D
2022. aug. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, velem és még pár emberrel az Erőmű utcán nagyon szigorúak és ellenségesek voltak amikor először voltam vizsgázni. Pont egyébként azért mentem az Erőmű utcába, mert az elsősegély oktató mondta, hogy ott emberségesebbek, mint a Váci úton. Hát ha ez igaz, akkor nem tudom mi mehet a Váci úton, ott már vér is folyik?
2022. aug. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
olvasd el a gugli értékeléseket :D
2022. aug. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olvastam, de ha megnézed, nagyon hasonlókat írnak az Erőmű utcánál is. Sőt az Erőmű utca átlaga jóval rosszabb, mint a Váci útnak.
2022. aug. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én nem tudom de sokkal másabb volt a mentalitás, alapból csak a tétel felét kellett elmondani és nem érződött, hogy bal lábbal kelt fel az ember, én a Váci útra nem mennék soha az biztos :D

Sokkal nagyobb sorok is vannak ott.

2022. aug. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!