Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ha lekéstem az elsősegély...

Ha lekéstem az elsősegély vizsgám és kérek másik időpontot akkor ott már tuti megszivatnak?

Figyelt kérdés
Sajnos a hajnali vonattal kellett volna menni, igaz akkor vártam volna 2 órát de így meg lekéstem. Mert konkrétan ki volt számolva az idő. Úgyhogy nagy baj történt. Még nem beszéltem velük ők se velem. Mit mondjak majd hogy ne szivassanak ezért? Vizsga nem volt még kifizetve. Adományozni lehet nekik valamit hogy ne szivassanak majd?

2020. nov. 3. 19:36
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagy még az lett volna egy jó megoldás ha városi buszra szállok. De nem ismerem azokat nem szoktam használni. Általában nem sikerül ott le szállni ahol akarok
2020. nov. 3. 19:37
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert régen volt hogy használtam egy alkalomra
2020. nov. 3. 19:38
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Senkit se érdekel. A nevedre se nagyon fognak emlékezni. Nőjj fel!
2020. nov. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát nagyon örülök ha így van.
2020. nov. 3. 19:41
 5/10 A kérdező kommentje:
De amúgy ez biztos?? Lehet felírták a nevem hogy na ezt ha egyszer jön akkor szivassuk meg.
2020. nov. 5. 09:54
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
:DDD Te nagyon nagyon túlkomplikálod ezt a dolgot. Általánoson vagy max középsulin kívül, sehol az égvilágon nem akarnak szivatni és nem nézik hogy ki vagy. Kb a kutyát nem érdekli hogy mit csinálsz. Legyen ez egyetem, bank, elsősegély, akármi, nem érdeklik őket.
2020. nov. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De ez más mert ha bukok akkor kénytelen leszek megint ki fizetni egy vizsgát. A pénzről szól, érted már? Hogy vagy ilyen naiv?
2020. nov. 5. 17:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, a pénzről szól. Szerintem ő sem naív. Sőt. Ismeri az életet. Megszivathatnak akármikor, amikor ott vagy, nem kell ehhez késni vagy el se menni. Az életben senkit se érdekel ki vagy, hogy hívnak és mit csinálsz, ezt jobb, ha tudatosítod. Csak téged. A bukást meg, ha ettől tartasz, megoldják helyben, ha nem tanultál.
2020. nov. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt sem fogják tudni hogy lekésted. A te pénzed, te időd, őket ez nem érdekli, engem se érdekelne.
2020. nov. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem volt ki fizetve, nem is kérték. Viszont tegnap már eljutottam. Vizsga előtt fizettem nagyon rendesek voltak. Elsőre átmentem. Nem kell tőlük félni. Nem értem az interneten miért olvasni róluk sok rosszat.
2020. nov. 18. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!