Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kresz vizsgára akkor jelentkez...

Kresz vizsgára akkor jelentkezzek amikor már csinálom az első próbavizsgát, vagy csak akkor ha már biztosan jól megy és folyamatosan jók az eredményeim?

Figyelt kérdés

2022. aug. 6. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mire megkapod a vizsga időpontot addig a próbavizsgán akár 50x is át tudsz menni.

Én tavaly aug. közepén jeleztem, hogy szeretnék menni elméleti vizsgára, szeptember végén volt is vizsga időpont.

2022. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan az első is írja, kb 1 hónap a jeletkezés és a vizsga közt eltelt idő, így ha már egészen jó eredményket el tudsz érni a teszteken, akkor nyugodtan jelentkezhetsz, egy hónap alatt pedig pont elégszer tudsz még gyakorolni a próbavizsgákon.
2022. aug. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a suliban is azt tanácsolták, hogy amint megvan a képzési igazolás, menjek és jelentkezzek, mert átlagosan 3 hét a várakozási idő, addig bőven lehet gyakorolni.
2022. aug. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!