Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan éljem túl egyetemen a...

Hogyan éljem túl egyetemen a gyakorlati órákat, ha folyamatosan elő kell adni, pedig nem szeretek szerepelni?

Figyelt kérdés
Állandóan csoportmunka van, amit elő kell adni, illetve prezentációkat is kell készíteni, meg magamról mesélni. Ez legalább 3 órán. Teljesen bestresszelek, rendesen rosszul leszek, és beégek. Mit lehet tenni? Sajnos kötelezőek ezek a tárgyak, nem adhatom le őket.
2021. szept. 8. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
98%
Előbb-utóbb bele fogsz jönni, még ha most ijesztőnek is tűnik. Gondolj valami megnyugtatóra, esetleg vigyél stresszlabdát az előadás előtti percekhez.
2021. szept. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

De amúgy mit hajtják ezt a mesélést? Én most kezdtem,de nálunk is van egy két gyakorlati,amin vagy a későbbiekben kell magunkból mutatni,vagy már most mesélni kellett,1 meg el lett halasztva,mintha olyan fontos lenne. (1 jegyet érő feladatom is ilyen lesz)

Még művészetis részt megérteném,bár ott is meg van a folyamat,ami által kell,de nekik semmi közük nem lenne ehhez,meg nem tudom mit hisznek,és ez nem hiszti,senkinek nem lenne kötelessége ezt megtenni. Nem tudom van e egyáltalán szak,aminek a főpillére az ember maga,tehát,hogy nem más emberre/dologra összpontosít

2021. szept. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!