Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Frissen végzett pénzügyi...

Frissen végzett pénzügyi számviteli ügyintézők, mik a tapasztalataitok elhelyezkedés tekintetében?

Figyelt kérdés

30 évesen szeretnék szakmát váltani, jelenleg ez az ami még érdekel is. Viszont kíváncsi lennék hogy kinek mi volt a benyomása (oktatási intézménytől függetlenül) a képzésről, mennyire volt nehéz? Mennyire sikerült benne elhelyezkedni, és mennyi időn belül?


Előre is köszönöm szépen a válaszokat.


2022. aug. 9. 10:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Ahogy a lehetőségeket nézem, Pest táján van lehetőség benne elhelyezkedni, de szerintem ott se fizetik túl csak a psz.ügyintéző középfokúakat 230 nettónál nagyon többért. Vidéken pedig kb semmibe se veszik. Itt Zalába legalábbis, semmit se értem vele eddig. De ahogy olvasom itt gyk-n is, más frekventáltabb nagyvárosba se nagyon ami nem Budapest.

Ez arra a legjobb, ha mérlegképesnek akarsz tovább tanulni, és beszámítható, így tanfolyami díjat meg jelentős időt spórolsz vele (ebbe az új szakmai képzési rendszerbe el kezdhető érettségivel is). Amire meg rá cumiztam, mert két rész képesítésbe van meg a pénzügyi meg számviteli ügyintéző rész az előző kifuttatott okj rendszerből, mert a munkaügyi központ így támogatta annak idején. Természetesen hiába van meg mindkét rész képesítésem, a hülye akkori projekt rész miatt nem minősül teljesnek,az új psz képzésbe meg már benn sincs, de persze el nem ismerik meg be se számitják semjilyen előképzettségnek se.

Témához vissza kanyarodva kb elég lenézett szint a csak sima pénzügyi számviteli ügyintéző, mindenhova a diplomás kell

2022. aug. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!