Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Őrpgramtrvező informatikus...

Őrpgramtrvező informatikus képzés ér valamit elhelyezkedés tekintetében? Nem főiskolai szint, de de nem is az a gyorstalpalós pár hónapos, hanem felsőfokú 2 éves szakképzés.

Figyelt kérdés
2022. júl. 21. 20:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Programtervező...
2022. júl. 21. 20:28
 2/5 Vodafonelive ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, hogy mennyivel ér többet a piacon, mint egy greenfox és társai.
2022. júl. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

A programtervező informatikus, mérnökinformatikus BSc arra van hogy vezető fejlesztőket, embereket akit képesek a machine learning, IoT, data science és egyéb, a programozás krémjéhez tartózó posztokat betöltsenek.

A 2 éves programtervezői arra lesz jó, hogy webprogramozó, illetve egyéb sima programozói feladatokat ellátó szakember legyél.

2022. júl. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hi Voda! 🤗


Szerintem többet ér mint egy sima bootcamp. De a legjobb benne hogy tovább tudsz vele menni BSc-re emelt érettségi nélkül. Én belekezdenék, ha más lehetőség nincs.


3. BSc-sből biztosan nem lesz machine learning engineer meg data scientist sem, ide mesterszak a belépő szint.

2022. júl. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 Nem feltétlenül, én mérnökinfó BSc-vel rendelkezek 2 évig dolgoztam főállásban Python fejlesztőként Data vonalon. Én a cégnél ismerkedtem meg az Apache Sparkkal és a Tensorflow-val majd lehetőségem nyílt cégen belül a Machine Learninggel foglalkozó csapatba kerülni.


-De igen aláírom, valóban előny, ha MSc-vel rendelkezik az ember ha ilyen területen szeretne dolgozni, elsősorban szerintem nem is infó BSc és MSc szükséges hozzá hanem hasznosabb egy infó BSc és egy matek MSc pl: mérnökinfó BSc + alkalmazott matematikus MSc vagy Survey Stat MSc.


-A kérdező által feltett kérdésre válaszolva: a cég ahol dolgozom (nemzetközi multi) 4 kategóriát különböztet meg végzettség tekintetében:

1) érettségi (OKJ, bootcamp, FOKSZ esetén is ezt kell bejelölni)

2) BSc

3) MSc

4) PhD


nem feltétlenül kategorizálja így minden cég de szerintem jóval piacképesebb oklevélre teszel szert ha BSc-t végzed el.

2022. júl. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!