Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagy hátrány, ha nem megyek...

Nagy hátrány, ha nem megyek sem gólyatáborba, sem gólyatalira, közös tárgyfelvételre kezdő egyetemistaként?

Figyelt kérdés

A gólyatáborba amúgy sem terveztem elmenni, világ életemben utáltam az összes ottalvós tábort, nem szeretek/szoktam sem bulizni, sem inni, illetve nem is ingyen van, az a pénz jól jönne másra, felesleges lenne így, ha nem is akarom.

A gólyatalikor én nyaralni fogok, nem leszek itthon, meg azt hiszem a tárgyfelvételkor sem, bár én nem tartom ezt olyan bonyolultnak, ki tudok igazodni rajta.


2022. aug. 10. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
Nem, az hátrány ha nem tanulsz egy kicsit előre, használd ki, én sem mentem, tanultam helyette. Kb az évemet mentette meg, persze nekem nehéz szak volt, se-gytk
2022. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
75%

Dehogy hátrány, én sem voltam, és még sokan mások sem.

A targyfelvetelt is meg lehet oldani egyedül, de ott a Facebook csoport ahol úgy is 5 percenként megkérdezik ugyanazt a kérdést a tárgyfelvetellel kapcsolatban, te is meg tudod tenni, ha elakadsz.

2022. aug. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%

Egyáltalán nem.

A gólyatábort én is kihagytam, semmilyen szempontból nem éreztem annak. A közös tárgyfelvételt meg konkrétan a funkcionális analfabéták kedvéért szervezik.

2022. aug. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem akkor nem baj, ismerkedés szempontjából gondoltam. A tárgyfelvétellel kapcsolatban nekem amúgy minden teljesen világos, ott a mintaterv, fent van a friss is, a neptunon is ki tudok igazodni, nem értem egyeseknek miért olyan rohadt bonyolult.
2022. aug. 11. 09:40
 5/12 anonim ***** válasza:
14%
Nem az ismerkedés a lényeg..
2022. aug. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
Mi a szak?
2022. aug. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Ha nem vagy közösségi ember, és inkább az adott szak érdekel és a tanulás, nem hátrány. Nálunk mi, akik voltunk gólyatáborban később a suliban előnnyel indultunk, hiszen ismertünk csomó embert, lett egy csoportunk ahol pl a jegyzeteket is megosztottuk, segítettük egymást, míg pl akik semmilyen programon nem voltak elveszve bolyongtak az egyetemen hónapokig, egyedül ültek a padban, stb. Ha olyan tipus vagy akit ez nem zavar, akkor nem gond, de egyébként célszerű elmenni, bár ez egyetem függő is, vannak durvább GTk és olyanok is, ahol semmit nem kell megcsinálnod amit nem szeretnél. Mindenesetre én 4 év egyetemmel a hátam mögött azt javaslom hogy ha nem is mész, a suliban légy nyitott hogy legalább 1-2 ismerősöd legyen, ha bármi van
2022. aug. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Miért pontozgatsz mindenkit le? Tényleg nem ez a lényeg, hanem a tanulás.
2022. aug. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én nem pontozgatok
2022. aug. 12. 21:20
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor bocsánat.
2022. aug. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!