Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetem azokat is értesíti,...

Az egyetem azokat is értesíti, akik nem lettek átsorolva? (Önköltség-> államilag támogatott)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Még mindig nem kaptam értesítést az egyetemtől az átsorolási pályázatról, az ismerőseim sem, akik más intézményben hallgatók. Csak azok kapnak hivatalos értesítőt akik át lettek sorolva? Vagy idén csúsznak az időpontok? Köszi a választ annak, aki segít.

2022. aug. 16. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalos határozatot hoz ilyenkor az egyetem, azt pedig a tartalmától függetlenül ismertetik az érintett személyekkel.

Tehát ha adtál be kérvényt és nem lettél átsorolva, akkor is megkapod róla a határozatot.

2022. aug. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ! :)
2022. aug. 16. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!