Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Írjátok nekem egy kollégiumi...

Írjátok nekem egy kollégiumi és tanszer listát 9-be?

Figyelt kérdés
2022. aug. 20. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Füzetekből A4 méretűeket vegyél:

matek-négyzetrácsos füzet

irodalom, nyelvtan, töri, természettudományos tantárgyak-csíkos füzet

meg pluszba egy-két sima füzet

hegyező, ceruzák, tollak, egy radír, szövegkiemelő (vehetsz szöveglehúzót is, de nem nagyon kellene rászokni, érettségin vagy másmilyen vizsgán úgysem használtod), vonalzók, körző, egy többsoros számológép(amelyik rendesen kitudja írni a törtet)


Kollégiumba:ágynemű huzatok, evőeszközök, tányér, poharak, tároló dobozok(pepcoban találsz olcsón), vállfák ruháknak, fogkefe+fogkrém, tüsfűrdő, sampon,stb., papucs zuhanyzáshoz, jobb esetekben wc papír van a wc-kben, de vihetsz pl 2 darabot, nem fog ártani, tároló dobozok a kajáidnak (ha jófej szeretnél lenni, akkor ne kerek dobozokat vegyél:), a szögletesek normálisabban elférnek a hűtőkben), esetleg vmi szatyor a hűtőbe, amibe tárolod a kajás dobozaidat, vagy pl a bolti szalámit, vajat, felvágottat (ez lehet vmilyen szövetből is, bár nekem mindig műanyagban voltak).


A koliban a legfontosabb, hogy legyél kedves mindenkivel, köszönj az idősebbeknek/felsőbb éveseknek és hogy ne lopj!

Tanszerekből meg te tudod, hogy mennyi kell, ha meg nem elég, akkor veszel majd tanév közben.

2022. aug. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!❤️
2022. aug. 20. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!