Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Osztatlan tanár képzésen hány...

Osztatlan tanár képzésen hány tárgy van egy félévben?

Figyelt kérdés
Nekem a mintatanterv szerint 18 tárgy / félév. Nem sok ez egy kicsit?? 2 kredites tárgyak többnyire
2022. aug. 23. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem sok, de ha szabvál is van köztük, azt nem muszáj most felvenni. 30-32 normális, általában annyi szokott lenni nekem is.
2022. aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De hogyan lehet ennyi tárgyat teljesíteni?
2022. aug. 23. 14:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy tanulsz. És úgy, hogy ezekből van, ami könnyebben teljesíthető, már-már kamutárgy. Nem lesz mind a 18 tárgy vérengzős.
2022. aug. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3. Te sose jártál egyetemre, honnan tudnád tanár szakon van-e kamutárgy.
2022. aug. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ami gyakorlati tárgy, arra lehet készülni, mert vagy előadás tartása, vagy beadandó írása, vagy zh. lesz a jegy alapja. Az előadások esetén kollokvium lesz, ami lehet írásbeli és/ vagy szóbeli.
2022. aug. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4-es! Onnan tudom, hogy én is tanárszakon vagyok. :D és nem minden tárgyam iszonyat vérengzős, pedig jócskán van nekem is teljesítendő kurzusom. Csak a tapasztalatom írtam le. Tanulás. Ez a kulcs. De biztos én vagyok a hülye...
2022. aug. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát remélem, hogy nem nehezek mert nagyon soknak tűnnek!!!!
2022. aug. 23. 18:34
 8/8 anonim ***** válasza:
7. aZ egyetem erről szól. Sokat kell tanulni és jól be kell osztani az időt. A vizsgaidőszak is húzós.
2022. aug. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!