Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan érettségizhetnék így?

Hogyan érettségizhetnék így?

Figyelt kérdés

Szeretnék előre hozottan angolból és infóból érettségizni. (11. Osztaly)


Viszont nincs infóm 8. Óta


Van hasonló órám csak nem infó


Hogy lehetne megoldani?



2022. aug. 30. 02:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Informatika:

Pl. Youtube, udemy.

2022. aug. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mármint


Osztályzót kell letennem?

Vagy csak beülök az érettségire?

2022. aug. 30. 08:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Iskolád mit mond erről? Őket kéne inkabb meg kerdezni. Mintha ezer eve olvastam volna vmi olyat h csak abbol a targybol lehet az erettsegi bizonyitvanyodban targy amit tanultal is kozep iskolaban de errol most nem talalok forrast. Minden esetr a sulidban biztos jobban kepbe vannak, ugy is ott kell jelentkezned elore hozottra is es osztalyozorq is
2022. aug. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tudják hgy nincs infó,szerintem nyengét fognak adni,másrész videa-reddit-youtube stb oldalakon lehet tanuéni,attól függöen mit érdekelkel
2022. aug. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A tanar szerint a suli nem tamogatja
2022. aug. 30. 14:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Más suliban is érettségizhetsz, ha a te sulidban nem tartanak, ezt nem egészen értem, hogy nem támogatja az iskola... A diáknak szüksége van egy választott érettségire, ha az az informatika, akkor arra. Próbálj meg ennek utánajárni.


Felkészülni legjobban korábbi feladatsorok megoldásával és youtube-videókkal lehet.

2022. aug. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mert a választott érettségink megvan adva, hogy a szakmánk.
2022. aug. 31. 05:21
 8/9 A kérdező kommentje:
De csak menjek be egy másik suliba, hogy itt szeretnék érettségizni? Vagy hogyan?
2022. aug. 31. 05:21
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, hogy a suli támogatja vagy nem támogatja, nem az ő döntésük, ez csak lerázós duma.

Csak a saját iskoládban jelentkezhetsz akkor is, ha máshol kell letenned a vizsgát (vagyis a te iskoládban egyáltalán nincs informatika meg tanár, ami azért furcsán hangzik). Nekik kell megszervezniük, nem neked bemenni egy másik iskolába. Tudd meg, melyik igazgatóhelyettes foglalkozik az érettségivel, és fordulj közvetlenül hozzá.

2022. aug. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!