Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Közgazdász szakra mi ájanlatok...

Közgazdász szakra mi ájanlatok emelt Töri emelt Matekkal és akkor otthon felkészülök az 5. tantárgyra vagy elég egy emelt és lesz egy biztos 5. tantárgyam? Mert nem akarok menni 3 faktra csak kettőre.

Figyelt kérdés
2022. aug. 30. 12:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Én faktból törit és matekot választottam, de matekból középszintű érettségit tettem. Emeltet pedig töriből és németből csináltam.

A matek fakt arra volt jó, hogy már tudtam deriválni és integrálni, de az alapoktól kezdte a tanár, szóval ha nem tudtam volna, se lett volna gond.

Gazdálkodási és menedzsment szakon ezen túl nem igazán vettem hasznát a matekfaktnak, de persze nem tudom, hogy a szakon belül, te mit akarsz. Ezen kívül érdemes megnézni, hogy az adott szaknak milyen követelményei vannak.

2022. aug. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!