Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Autószerelő képzés nehezebb,...

Autószerelő képzés nehezebb, vagy egy bölcsész tanári szak?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek?
2022. aug. 31. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ, mihez értesz jobban. Én egy szöget nem tudok egyenesen beütni, de mindenféle elméleti dolgot meg tudok jegyezni, nekem valószínűleg a "bölcsész tanári" feküdne jobban. Aki nem szeret ülve tanulni, de jó a műszaki érzéke, annak egyértelműen a másik jobb.
2022. aug. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Már a kérdés is ostoba!
2022. aug. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ te milyen beállítottsàgú vagy, ha egy suta valaki vagy, akinek az apja egy asztalt nem tanított meg összerakni végig fogod szenvedni az egészet. Pláne, ha gimiben végig csak bukdàcsoltàl fizikàból.

Ha van valami háttér mögötte menni fog simán.

A bölcsész meg csak magolàs.

Én humán szakon vagyok egyetemen, és mellett csinálom a gépjármű mechatronikai sulit.

2022. szept. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
KIENEK MI
2022. szept. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!