Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a szegedi egyetem?

Milyen a szegedi egyetem?

Figyelt kérdés
Szeptembertöl itt kezdem a tanulmányait és már jopár dolognak utánanéztem, de azért mégis jobb lenne hallani olyanoktol, akiknek van tapasztalatuk. Illetve valaki tudna mesélni a károlyi mihály kollégiumrol?

2022. aug. 24. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Ha bulizós vagy, akkor jó a Károlyi, akik tanulni mennek, azok hamar dobbantanak.

Ha youtubeon rákeresel, hogy kopaj trickshot challange, ad be ott készült videókat, így meg tudod nézni belül a kolit.

2022. aug. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A BTK elég jó helyen van, mivel mellette van a könyvtár. Kocsmák, bolt, nyomda, pékség minden van közel. Ami a legjobb, hogy a BTK épületében nyílt egy kávézó ami nem is túl drága és nagyon nagy.

Károlyi a legrosszabb kolesz, nem értem miért menne oda bárki önként.

2022. aug. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
JÓOI
2022. szept. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!