Beiratkozzak vagy ne?

Figyelt kérdés
Lehet elhamarkodott döntés volt. De föci-töri szakra vettek fel, földrajzból 65%-os emeltem van, talán 1 hónapot készültem rá, töriből van egy 82%-os közepem, erre is kb ennyi készültem. De megnéztem egy-két egyetemi könyvet, a szemeim ketté álltak kb. Van értelme elkezdeni, tele vagyok bizonytalansággal, kicsit előjöttek a pánikrohamaim is.
2022. szept. 1. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát akarsz föci-töri szakos tanár lenni vagy nem? Érdekelnek ezek a tudományágak? A tankönyveket nem kell első oldaltól az utolsóig szó szerint tudni. Kapunyitási pánik. Van más alternatívád?
2022. szept. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, hogy akarok, ezért güriztem végül is. Csak így az utolsó napokban eléggé letargikus lettem. Nem tudom miért.
2022. szept. 1. 16:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kapunyitási pánik. Mindenki fél a változásoktól, kihívásoktól. De aki a pontszáma alapján (te két ötössel) bejutott, az képes teljesíteni az egyetemi szintet. Melyik egyetem?
2022. szept. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Lehet, hogy ez a probléma. Azt most nem publikálom, hogy melyik egyetem.
2022. szept. 1. 16:40
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Már megint itt tartasz? Vagy 3 kérdést feltettél erről, korábban, hogy föci-töri szak és akarod e nem akarod. Fordulj pszichológushoz, ha ennyire bizonytalan vagy, és döntsd el mit akarsz.
2022. szept. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!