Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogosítvánnyal kapcsolatban...

Jogosítvánnyal kapcsolatban voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Januárban lett meg a kreszvizsgám, azóta nem hívtak vezetni. Ezért úgy döntöttem, hogy átjelentkezek egy ismerőshöz, hogy végre legyen valami.

Pont ma, amikor elintéztem a papírokat (az átjelentkezéssel kapcsolatban), hívott fel a régi iskolából egy oktató, hogy konkrétan holnap mehetnék vezetni...

Teljesen tanácstalan vagyok, hogy most hirtelen megijedtek, hogy máshova viszem a pénzem, vagy pedig csak véletlen lenne az egész?

Az oktató, aki felhívott nem tudta (legalábbis így állította be), hogy folyamatban van az átiratkozásom.

Volt már veletek ilyen, hogy így akartak trükközni, hogy maradjatok?



2022. szept. 5. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha az ismerődődről tudod, hogy kedves megértő és jól oktat akkor én átmennék. Jobb mint egy ismeretlen oktató, akivel nincs tapasztalatod. Kérdés mennyi időt kell az ismerősre várni? Mert ha átíratkozás és máris mehetsz akkor szintén erre hajlandék, de ha ott is van 1-2 hónapos várólista akkor nem.
2022. szept. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én nem mennék vissza a réhibe, gondolj bele pofátlanul megvárakoztatnak majd miután te közlöd hogy elmész még trükköznek is? Én már csak azért is elmennék a rákba.
2022. szept. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Közben kiderült, hogy az ismerősömnél is csak minimum 1 hónap után tudnék menni először... Ez nem könnyíti meg a helyzetet, az biztos.
2022. szept. 5. 20:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Én elkezdeném az ismeretlennel, aztán ha nem megy, még mindig mehetsz az ismerőshöz. De feleslegesen nem vesztegetnék el még minimum egy hónapot, hiszen nem tudhatod, milyen ez a “régi-új” oktató, lehet, hogy tök jót fogsz ki.
2022. szept. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos, ha nincs protekciod akkor sokat kell várni. Barátnőmmel ugyan ahoz jártunk én 2 hónap után mehettem vezetni (ismertük az oktatot) ő fél év után.

Ha át mész, akkor arra figyelj nehogy lesz*m módon álljanak hozzád az én oktatom anno még hátrább is rakta a sorba azt aki nem náluk csinálta a kreszt.

2022. szept. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!