Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogosítvánnyal kapcsolatos...

Jogosítvánnyal kapcsolatos kérdés, hogyan csináljam meg?

Figyelt kérdés

Na két problémám is van. Barátaim előtt már titkolom, hogy vezetni járok, mert már 2x megbuktam vizsgán, eddig olyan 70 órát vezettem és nem a közeljövőben fogok újra vizsgázni. Figyelmetlenségi problémák vannak. Mit lehet ezzel csinálni? Különben nagyon szeretek vezetni és én akartam már elkezdeni, de hát így a rohadt életbe nem lesz jogsim, arról nem is beszélve, hogy már nem nagyon van több pénzem ezt tovább finanszírozni. A bajt egyébként tetézte, hogy az elsősegély-vizsga sem sikerült még anno, az sincs meg. Az nap speciel érdekes mód senkinek nem sikerült az adott helyen.

Mit gondoltok?


2011. jún. 16. 11:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vöröskeresztes vizsgára el kell menni mégegyszer, ezzel nagyon nem lehet mit csinálni. Vezetés közben meg tessék figyelmesnek lenni, nem az oktatóval beszélgetni, de nem is rástresszelni a dolgokra!
2011. jún. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem szoktam az oktatóval beszélgetni. Egyszerűen csak nem veszem észre, hogy mindjárt elgázolok egy gyalogost, vagy épp belehajtok a mellettem parkoló kocsikba ...
2011. jún. 16. 12:02
 3/13 anonim ***** válasza:
40%

Na ne szórakozz... Nem evszed észre a gyalogost?? 70 órra vezetést után?? Édes istenem. Komolyen ennyi önkritika nincs benned, hogy talán mégse neked való a vezetés??

Én szeretek énekelgetni, mégis olyan botfülem van, hogy faragni lehet, ergó nem megyek a Megasztárba...

Még ha a kuplung csúsztatással vagy váltással vagy ilyennel volna gondod... Vak vagy vagy mivan? Nem tudsz egyenesen menni? Nem tudod, hogy néz ki a gyalogos vagy mi mégis?? Ez siralmas...

2011. jún. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ezzel nincs mit csinálni, meg kell tanulni figyelni. Oldj meg matek feladatokat, az segíti a koncentráció fejlesztését.

Egyébként merre felé szoktál vezetni? csak a biztonság kedvéért :)

2011. jún. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azért nem veszem észre, mert már azt nézem, hogy hova soroljak be, amúgy nem véletlenül van az oktatónál is pedál...köszönöm a személyes véleményt, de legközelebb tartsd meg magadnak
2011. jún. 16. 12:44
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem ha nincs pénzed sem már, hogy fizesd az órákat, akkor hagyd abba, fogadd el, hogy örökké a buszon fogsz zötyögni, úgy beszélsz, mintha a jogosítvány kötelező lenne, nem kell mindenkinek jogosítvány
2011. jún. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A saját kocsidban már csak nálad lesz pedál... De pesrze szenvedd csak ki aztán amint elütöd az első embert vagy mész bele az álló kocsiba, sírhat a szád.
2011. jún. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Könnyen beszéltek, nem ti öltetek bele ennyi pénzt... de eddig egy ember válaszolt a kérdésre, úgyhogy a továbbiakban remélem a többiek is ezt teszik, a véleményét meg mindenki tartsa meg saját magának.
2011. jún. 16. 13:55
 9/13 anonim ***** válasza:
Képzeld el te kis majom, a SAJÁT pénzemből nyomtam bele vagy 160 rugót a végére, mert nekem is kellett vagy 30 pótóra, de érdekes módon mégis
2011. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
mégis mi? egyébként ezzel a szöveggel ugye tudod, hogy csak magadat minősíted ? :) és nem véletlenül van az az utasítás, hogy ne offolj...
2011. jún. 16. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!