Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvagyok mentve matekbol, es...

Felvagyok mentve matekbol, es az infot valasztanam majd eretsegi tetelnek. Ugy hogy egyaltalan nem all kozel hozzam. Sokan mondjak hogy konnyu infobol eretsegizni?De ezt kb olyanok mondtak akik ebben a szakmaban vegeztek. So nekik lehet konnyu volt…

Figyelt kérdés
Nem tudom tenyleg mit tegyek. Kerrlek segitsetek egy ertelmes valasszal! Nagyon koszonom☺️

2022. szept. 6. 07:25
 1/5 A kérdező kommentje:

A biosz eretsegi mennyire nehez?

Melyik lenne a konnyebb…?

Tudom hogy mindenki mas…valaki kozelebb all az informatikahoz…vagy a bioszhoz. Csak mas velemenyere is kivancsi vagyok:)

2022. szept. 6. 07:32
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Nyelvtanból nem vagy felmentve?
2022. szept. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tanultál infót középiskolában? A középszintű érettségi leginkább Word, Excel, Access kezelés, ha ezek mennek, akkor minimum egy négyest össze tudsz szedni.
2022. szept. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet tenni így is a közép infót. Néha szoktam segíteni felkészülésben és előző tanévben pont volt egy illető, aki matekból fel volt mentve. A Word és Power Point az jól ment neki, az Excel-ben kisebb, az adatbázisos feladatban kicsit nagyobb gondjai voltak, de szerintem elég jól ment neki.
2022. szept. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Etika vagy Hittan?
2022. szept. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!