Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz egyedül felkész...

Mennyire nehéz egyedül felkészülni az emelt informatika érettségire?

Figyelt kérdés
Szövegszerkesztéssel és táblázatkezeléssel rengeteget foglalkoztunk órákon, úgy gondolom hogy az menne (persze azért fogom még gyakorolni őket). Az adatbáziskezelési képességeim még eléggé hiányosak. A programozástól és a szóbelitől félek csak igazán, ez a kettő ami még szinte egyáltalán nem megy. Faktra, külön tanárhoz nem járok. Kizárólag az internet segítségével meg tudom magamnak tanítani ezeket májusig, úgy hogy mellette töri, magyar és matek középszintű illentve angol emelt szintű érettségire is készülök? Igazából a cél a 45%-os, de nyilván nem panaszkodnék ha jobb lenne:)

2022. szept. 8. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Könnyedén.

[link]


Office meg pofon egyszerű.

2022. szept. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt így szerintem nem lehet megmondani, egyénfüggő szerintem. Én úgy gondolom, hogy az a két rész lehet kérdéses, amit te is írtál (adatbázis és programozás). Nem lehetetlen megtanulni egyedül programozni (főleg arra a szintre, mint ami egy érettségin kell), de nem mindenkinek megy. Volt, amikor segítettem felkészülni érettségire, és akik felkerestek, nekik nem ment volna egyedül.
2022. szept. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!