Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Dietetika szakon órarend elég...

Dietetika szakon órarend elég húzós!?

Figyelt kérdés

Nézegetem a Semmelweis Egyetem dietetika órarnedjét, mert jövőre szeretnék jelentkezni.

Úgy látom kb. minden nap reggeltől estig órák vannak.

Ez tényleg így van?

Bátyám a Corvinus-on végzett, voltak napok amikor alig kellett bemennie, volt ideje pl. sportolni.



2022. szept. 13. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed meglehetősen furcsa. Azt gondolod talán, hogy az egyetem honlapjára feltett órarend hamis? Ezt nem gondolhatod komolyan.


Ettől függetlenül bizony vannak szakok, ahol minden nap reggeltől estig órák vannak. Nekem az ELTE-n a heti 30 óra teljesen szokványos volt. Egyetlen szabadnapom sem volt egész egyetem alatt.

2022. szept. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%
1. A Corvinust nem nevezném komoly iskolának, mondjuk inkább homokozónak.
2022. szept. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen húzós. Volt osztalytarsam oda jár, én meg gyogytornaszira. Mindkettő húzós, de neki több órája van. Egy gazdasági egyetemen kevesebb óra van általában, nálunk már első évben van pl klinikai gyakorlat
2022. okt. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!