Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kaptam egy levelet, amit nem...

Kaptam egy levelet, amit nem tudtam átvenni a tárhelyen, mert lejárt az érvényesség, "munkavállalási kötelezettség képzés vége sikertelen" a fájl neve. Meg tudná mondani, aki kapott ilyet, hogy mit tartalmaz a levél? Nem fejeztem be az iskolát.

Figyelt kérdés

2022. szept. 14. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Az állami ösztöndíjas féléveidre vonatkozóan hazai munkavállalási kötelezettséget írt elő az Oktatási Hivatal Állami Ösztöndíj Főosztálya.


Ebben az esetben 2 éven belül a magyar állam által finanszírozott aktív féléveket le kell dolgoznod, különben egy következő határozatban visszatérítésre kötelez a hatóság.

Egy félév 150 napnak felel meg a munkavállalás szempontjából.

2022. szept. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál!

Már el kezdtem dolgozni, miközben otthagytam az iskolát.

5 éve ugyanott dolgozom, elméletben már ledolgoztam a szükséges napokat.

Esetleg lehet arról szólhat a levél? Vagy a hivatal nem tud ilyen információkat? Érdemes a levél után menni, vagy hagyható figyelmen kívül?

2022. szept. 14. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!