Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gáz ha BSC-n 1,5 évet csúszok?

Gáz ha BSC-n 1,5 évet csúszok?

Figyelt kérdés

Van tárgy ami nem sikerült másodszorra sem és keresztfélévben tudom felvenni, arra meg 2 másik tárgy épül még. Így legjobb esetben egy évet csúsznék.

Viszont ezenfelül még akarok menni erasmusra, ahol fél évnél kevesebbet maradnék, mert Németország a cél és ott egy hónappal később kezdődik minden. És nem tudnám a következő félévet itthon csinálni.



2022. szept. 15. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, soha, senki se fogja tőled megkérdezni, hogy hány év alatt végezted el az egyetemet.
2022. szept. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

LOL dehogy gáz. Még ha 10 év alatt végzed el, se lesz semmi baj. A CV-dbe csak a végzés évét írod be, problem solved.


Én 8 év alatt végeztem el az 5 éves (osztatlan) szakomat. Ehhez képest PhD-zni is felvettek vele egy top európai egyetemre.

2022. szept. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

6 ev alatt sikerult elvegeznem az egyik alapszakomat. Dolgoztam mellette, aztan elkezdtem parhuzamosan egy masik szakot is, es egyszeruen tulvallalltam magam nem jutott mindenre ido, ugyhogy tobbszor ia buktam egy targyat ami dekani kervennyel lett meg mert 4x kellett felvennem. Utana elmentem mesterszakra , es most jelentkeztem phd-zni.


Vannak mumus targyak, vagy vannak epp hullamvolgyek es hatraltato erok, de ez van. Ettol nem fog kevesebbet erni a diplomad . Az ismeretsegi koromben tobb ember is van aki csuszassal vegezte el az alapszakot. Tokmindegy. A lenyeg hogy sikerult neki elvegezni !

2022. szept. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, vannak húzós tárgyak. Nekem pl az objektumelvű programozás, amit harmadszor fogok felvenni, ha ez meglett volna, egy évvel kevesebbet csúszok
2022. szept. 20. 22:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyugi mikor munkat kerestema kutya se kerdezte meg hogy mennyi ido alatt vegeztem el, akinek el is mondtam, azokat se erdekelte az volt a fontos hogy lediplomaztam! 🙂


Van az ugy , hogy csuszik az ember, most hogy az sajat hibajabol vagy onhiban kivul az is mindegy, senkit nem fog zavarni!

(3as voltam)


De hajra ! 🤗

2022. szept. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!