Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tanultátok a kreszt?

Hogy tanultátok a kreszt?

Figyelt kérdés
Az ik azt mondja csak a kérdéseket tanuljam ,és a jókat próbáljam megjegyezni.A másik azt mondja csak a könyvet tanuljam.Ti hogy tanultátok és mennyit tanultatok?
2010. szept. 25. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
En nagyon sokat magoltam, de en orult vagyok. Egyebkent elolvastam 1x-2x a konyvet, a nehezebbeket bemagoltam, aztan meg csak a feladatokat oldottam es az meg mar "ramragadt". Sok sikert!
2010. szept. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekünk hetente 3x, majd később már csak 2x volt kötelező 1 órát megoldani azt a Kresz-tesztet, ami a vizsgaközpontban is van. Többször is végigmentünk rajta az 1 óra alatt. Megtanította rendesen a tanár, de valójában nem a Kresz-t tanultuk meg, hanem azt, hogy "szőke nő a sárga ladában balra indexel, akkor a válasz c" és hasonlóak... Úgyhogy a kresz-vizsga nem feltétlen jelenti a tényleges tárgyi tudást. Nálunk a kisvárosban a négyes kereszteződésben mindenki integet mindenkinek, egymásba szaladnak, parkolni nem tudnak az emberek, de egy nagyobb városban szerintem sokkal másabb. :)


Eredményes felkészülést! :)


19/F

2010. szept. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!