Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 12. - ek! Hogyan tanultatok...

12. - ek! Hogyan tanultatok az utolsó évben? (Nem a jegyeitek érdekelnek, hanem a módszereitek. )

Figyelt kérdés

Nekem ilyen tárgyaim lesznek:

* matek

* magyar

* töri (ebből emelt szintű érettségi)

* angol

* programozás elmélet (osztályfőnökkel)

* programozás gyakorlat (osztályfőnökkel)

* adatbázis kezelés (osztályfőnökkel)

* tesi

* fizika


Ennyi. Amire hajtok, az a töri, magyar, angol, informatika. Újságíró szeretnék lenni.


2011. júl. 23. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
engem is érdekelni
2011. júl. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kösz ezt a nagyon hasznos kommentet..
2011. júl. 23. 16:46
 3/6 anonim ***** válasza:
odafigyeltem az órán, aztán otthon leültem és matekoztam egy csomót, beseggeltem a törit :D mindig nézegettem a töriatlaszt, hogy mi az ami benne van és nem kell megtanulni(pl évszámok). Angolból néztem filmeket. Informatikából meg emgcsináltam az összes eddigi érettségit. Bár ezt a többiből is megtettem, februártól estem neki asszem. Nekem mindenem 5ös lett, a folyamatos készülés eredménye.
2011. júl. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
pontosítok, érettségin lett minden ötös.
2011. júl. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
...köszi...
2011. júl. 23. 18:09
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem erre az évre már csak 4 db érettségi tárgyam maradt, köztük 1 nyelvből emelt szintű, az infót letudtam múlt évben.

különösebben nem készültem év közben semmiből, nagyjából megtanultam az érettségis tárgyak anyagait, plusz emeltre filmeztem.

írásbeli előtt 2-2 napot szántam mindegyik tárgyra,átolvastam a fontosabb részeket, megnéztem pár megoldókulcsot, nekem ez bevált :-) matekkal nem foglalkoztam 5 percet sem, ez meg is látszódott rajta, de a többi mind 5 lett, emelt 90% felett, úgy, h korántsem tanultam halálra magam a 4 év alatt.


töri középszint vicc..főleg az atlasszal.

2011. júl. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!