Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ipari alpinista tényleg jól...

Ipari alpinista tényleg jól keres, vagy szintén egy olyan szakma, amivel el se fogok tudni helyezkedni ha elvégzem?

Figyelt kérdés
2022. szept. 18. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
45%

Hiányszakma. Nagyon nehezen tudtuk a társasház meglazult homlokzati vakolat leverésére alpinista vállalkozót találni, mert olyan sok munkájuk van.


A ház vakolata potyogni kezdett, kijöttek a tűzoltók, s köteleztek, hogy az egészet meg kell vizsgáltatni, s ahol meglazult, leverni.


Szóval van munka rlég. De nem elég, hogy tudsz a falon mászkálni, meg kell tanulnod klf szakmai alapokat is, pl. vakolás.

2022. szept. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én például tudok vakolni/burkoló vagyok/, de soha nem màsznék ilyen magasba havi több millió forintért sem.

Van munka, de a kérdés már csak annyi, hogy mi a feltétele annak, hogy bekerülj közéjük? Mihez kell pontosan érteni? Elég, ha annyit tudsz, hogy hogy kell szépen lemosni egy nagy ablakot, vagy esetleg tudnod kell festeni is?

Ezeknek kéne utána érdeklődnöd.

Én ismertem embert, aki nem alpinista képzettségű volt, csak bejutott egy olyan céghez, aki kirakta őt egy pár hétre ilyen munkàra. Ő fest, vakol, meg ilyesmi. 15 éve építőiparos. Nem keresett milliókat, mert egy szar, undorító építőipari cégnél volt, aki bejelenteni nem volt hajlandó.

2022. szept. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!