Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a tiktokos annusi tesitanárról?

Figyelt kérdés
2022. szept. 21. 06:10
 1/4 anonim válasza:
én szeretem, fiatal, laza és csinos is (bár ez utóbbi tökmindegy). több ilyen tanár kéne, a diákoknak is könnyebb jó kapcsolatot kialakítani egy ilyen tanárral mint egy mindig panaszkodó búvalb*szott 50-60 évessel.
2022. szept. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem se nem csinos, bár ő azt hiszi magáról, de ez mindegy, se nem fiatalos, se nem laza, csak egy szadista valaki, aki élvezi hogy szapulja az osztályt, és hogy megy a balhé, amit a diákjai tiktokon látnak majd vissza
2022. szept. 21. 19:27
 3/4 anonim válasza:
55%
látom elég határozott véleménnyel tetted fel a kérdést, miért álcáztad egy kérdésnek azt hogy igazából csak szapulni akartad őt?
2022. szept. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert kíváncsi vagyok mit gondolnak mások.
2022. szept. 22. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!