Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nemzetközi gazdálkodás szakrol...

Nemzetközi gazdálkodás szakrol bővebben?

Figyelt kérdés

Milyen erettsegi kell oda? Nyilvan olvastam felvin de nem egeszen vilagos. Szlovakiaban elek, szlovakbol, magyarbol es történelemből lesz érettségim, angolbol emelt. Ez igy rendben van? Vagy erettsegizzek másból is?

Mi a véleményetek a szakrol (akik oda jarnak), milyenek az egyetem utani kilátások es melyik egyetemre erdemes menni? Mennyire nehezek a vizsgaidőszakok?



2022. szept. 29. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én annyit tudok erről, hogy értelemszerűen vagy két nyelvet perfektül kell beszélni, na meg egy kis gazdaság és végülis ennyi.

Ez egy ismerősöm véleménye, aki oda járt.

2022. szept. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jah és jól fizető állása van.
2022. szept. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ehhez a szakhoz a matek/ valamilyen idegennyelv/ infó emelt a leghasznosabb. Én töriből emelteztem, van pl gazdaságtörténet vagy világgazdaságtan tantárgy, de ezeken kívül a törinek nem sok haszna van itt.
2022. okt. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia , én egy nyelven beszélek egyenlőre ,de most tanulom a másodikat és ezen a szakon tanulok, több ismerősöm aki itt tanul egy nyelven beszél ,de majd elkezd egy újat szóval ez ne tartson vissza. Én a BME-re járok . Szeretem , jó szak , nem nehéz a matek sem , gyakorolni kell és ennyi ha van bármilyen kérdésed kérdezz nyugodtan. Nem hátrány ha nem ebből emeltezel, de a matek emelt hasznos lehet nagyon. Nem azért mert hűha de nehéz lenne itt megtanulnod a matekos dolgokat , hanem statisztikánál nagyon jól jöhet , matek 1-nél . A töri is hasznos vannak töris tárgyak amiknél hatalmas előny ha vágod ezeket a dolgokat . Valamilyen nyelvből is nagyon hasznos lehet, de itt nagyon jó a nyelv oktatás és hamar lesz eredmény nem kellenek hozzá évek mint középiskolában , mivel nagyon intenzívek .
2022. okt. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!