Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pécsett milyen a Leőwey?...

Pécsett milyen a Leőwey? Leőwey vagy a Babits a jobb? Melyiket jelöljem elsőnek?

Figyelt kérdés
Oda szeretnék menni,nyíltnapra is megyek. Azért,szívesen meghallgatnám azok véleményét akik a Leőweybe vagy a Babitsba járnak

2022. okt. 1. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Juuuj én most kezdtem a leőweyben, és IMÁDOM. A tanárok eddig tökéletesek, és abszolút segítőkészek. Az osztály is kezdd egyre jobb lenni, de tényleg sokat kell tanulni, szóval kell az elszántsag. Ha akarsz, írj nyugodtan privátban. :D
2022. okt. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én Leőweys voltam most végeztem és nekem többé kevésbé jó emlékeim vannak, én AJTP-s voltam és egyes tanárok (2-3 tanár a teljes tanári karból) "lenézik az ajtp-seket" (ahogy éreztem pl.: megyei diákolimbián arany érmesek lettünk a csapat 4fő-böl ált abból velem egyet 3 aj-s volt és nem kaptunk érte semmilyen érdemet nem kaptunk és ezt lényegében azért iratam le mivel pont most néztem fel a nagyszerűen müködő weboldalra és véletlenül megláttam egy hyrt hogy egy diákolimpia bronzérmet úgy hirdettek be mint ha az iskola legnagyobb érdeme lenne de nem az btw. De a lényeg a lényeg hogy a leőwey jobb mint a Babits papíron (vagyis eduline alapján(top 100 gimnázium 2022)) ha netán Leőweys akarsz lenne akkor nem ajánlom az AJTP-t ha az iskola minden tanárának a megbecsülését akarod megszerezni. (Szeretem az iskolát de az egyetlen alkalom amikor úgy gondoltam hogy berakom magam az iskola történelmébe akkor nem kaptam meg azt a hírnevet amit úgy gondolok hogy megérdemeltünk volna mit csapat(btw. az a tanár akivel voltunk az is felszólat mellettük hogy kevesebbet kaptunk mint kellet volna és csak 1 ével utána említették meg az országos részvétel miatt))
2022. nov. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ojita válasza:
9%
a Nagy Lajos és a Széchenyi a legjobb gimnáziumok, rakkendroll
2022. dec. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!