Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Pécsi Leőwey gimibe és a...

A Pécsi Leőwey gimibe és a Pécsi Janus gimibe ezek hogy mennek?

Figyelt kérdés
Jövőre leszek kilencedikes és ezt a 2 iskolát biztos hogy megjelölöm. Valószínüleg kollégista leszek. A Leőwey mellett közvetlenül van egy kollégium, de arról nem hallottam jókat. Más lehetőségem is van ezen a kolin kívül? Illetve a Janusba melyik koliba raknak be?

2019. szept. 22. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá az iskolák titkárságán. Szivesen válaszolnak neked :)
2019. szept. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia

Én pont leoweys vagyok es van osztálytarsam aki a suli melletti kollegiumba lakik es nincs semmilyen panasza. Szerintem csak elterjesztette vakaki h oda jarnak drogozni vagy nem tudom de ha meg igaz is lenne akkor te max nem drogozol xd A leoweyrol is elterjesztettek h mindenki drogos meg minden azt kb 100 bol 1 ember neha tolja

En a leoweyt szivembol ajanlom mert nagyon jok a tanarok es a kozosseg, a janus viszont nagyon szigoru iskola es az egesz iskola mentalitasa a gyerekekhez rosszabb. Csak arra mennek h beseggeljed a tankonyvet aztan kalap kabat menj egyetemre

2019. szept. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia. jelenlegi leoweysta vagyok es a szent margitban kollegista(ami a suli mellett van.) en ugy gondolom, hogy pecsen nincs jo gimnazium, mindegyiknek meg van a maga problemaja. janus az versenyistallo, a leowey is tud az lenni, csak kicsit liberalisabb. janusos ismeroseim szeretnek oda jarni, leoweybe akkor erdemes menni, ha nemet/francia kettanba mennel, vagy bikem/matfiz/matinfo-ra. ja meg szukseg szerint ajtp-re, de a tobbire nem eri meg menni.


szentmargit kolirol meg annyit, hogy van 2 emelete, a 2. emeleten vadi zsir mindennel felszerelt szobak talalhatoak, oda ugy kerulhetsz fol, hogy:


1. legyel lajosos

2. ne legyel leoweys


szoval nekunk leoweyseknek maradt a meg 90-es evekben megragadt lepratanya. de oszinten szolva, ha jo tarsasagot fogsz kia szobaban, eszed agaban sincs lecserelni az 1. emeletet a 2. emeletert uj emberekkel.

2020. jan. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!