Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Corvinus spm program - le...

Corvinus spm program - le lehet-e adni időközben?

Figyelt kérdés

Első félévemet kezdtem a Corvinuson, speciális matematika képzésben részt veszek, viszont nagyon úgy érzem túlvállaltam magam.

Ilyenkor fel lehet-e venni második félévtől a normál tárgyakat, tehát kiléphetek-e az spm kereteiből?


Köszi ha válaszolsz: egy nagyon rémült gólya



2022. okt. 2. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Nem kell befosni, csak a kezdet nehéz. Mi nem megy?
2022. okt. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából attól tarok, hogy nem lesz meg az átlagom, vagyis ha maradok, biztos nem, és önköltségesre kerülnék. Amit viszont szeretnék elkerülni.
2022. okt. 2. 17:47
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én is most kezdtem és hasonlóan érzek.

Hanyas lett az első dolgozatod?

Nekem az első 3 pont lett, de nem is tanultam rá eleget, meg tudtam volna jobbra csinálni. Az ehetire matekinggel tanulok. A sorozatok témakörből megcsináltam több témát. Amit tanárnő töltött fel feladatokat, abból a sorozatok 2. sikerült hibátlanra, az 1 majdnem, a sorokat pedig még nem kezdtem el gyakorolni. Eddig kb. 4 órát foglalkoztam vele, de még kettőt legalább kell, többet is kéne, ha 5-öst szeretnék. Amúgy matekinggel könnyű megérteni, csak sok idő. Én folyamatosan megállítom és jegyzetelek közben, a tanárnő által felrakott feladatokkal vagy matekinges feladatokkal(bár azokat még nem próbáltam) be lehet gyakorolni.

Egyébként le lehet adni. Azt hiszem dékáni valamilyen kérelmet kell benyújtani, most nem jut eszembe a teljes neve. Annyi a baj azzal, hogy abból csak 1 van, amit az összes alapképzéses féléved alatt 1x használhatsz fel. Talán rektori kérelem van még, ami hasonló. Sok sikert amúgy a félévhez! Én még gondolkozom, hogy leadjam-e. Majd félév végén kiderül, hogy hogy sikerült és hogy mennyire viszi le az átlagom.

2022. okt. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!