Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valahogyan tudom törölni az...

Valahogyan tudom törölni az emelt szintű érettségire a jelentkezést?

Figyelt kérdés

A középszintű angolt 91%-ra csináltam meg, viszont itthon próbálkozok az emelttel, és alig bírom elérni a 60%-ot. Ehhez képest már jelentkeztem nyár végén a tanárom bátorítására, de rájöttem, hogy egyszerűen értelmes eredményt nem fogok tudni produkálni rajta.

Ha törölni nem tudom, de lesz majd arra alkalmam hogy esetleg ha rosszul sikerül, akkor is a középszintűt nézzék csak?



2022. okt. 6. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen azt nézek, amivel a pontszámítás szempontjából jobban jársz. Ha ez a közép, akkor azt (persze, akkor nem jár a +50 pont sem). Menj el nyugodtan, nincs vesztenivalód.
2022. okt. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha törölteted is, pénzt nem látsz viszont.
2022. okt. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Államilag támogatott, középsulis vagyok még.
2022. okt. 7. 16:19
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Akkor pedig mindegy. Ha nem mész el, érvénytelen lesz.
2022. okt. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Veszíteni valód nincs vele. Ha 91% lett a közeped és egy kicsit ráfkeszel simán meg fogod írni ötösre. Nekem is hasonló lett a közepem és nem kellett megszakadnom azért a 75%-os emeltért. Ha egy kicsit komolyabban veszed még akár jobb is lehet. A felvételin mindig úgy számolnak, hogy a lehető legmagasabb pontszámod jön ki, ezen ne izgulj. Én azt tanácsolom, most próbáld meg, amíg ingyen van. Bár picit nehezebb, de nagyjából egy középfokú nyelvvizsga szintjén van. Ha az sikerült akkor ez se lesz rossz szerintem.

Ajánlom az oxford Angol nyelvtankönyvet és a narancsárga, B2-es színes kérdések és válaszok című könyvet a felkészüléshez. (Ha esetleg egy kicsit olvasol ennek a C1-es verziójából az mégnagyobbat tud lökni a százalékokon).

Ne izgulj, ügyes leszel🙂

2022. okt. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Felsőoktatási felvételi 2022. december 20 - 2023. február 15.

Feldolgozás kezdete: 2023. január 9. Oktatási Hivatal

2022. dec. 19. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Végülis ötösre megírtam, 76%-os lett.
2022. dec. 19. 10:25
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Na látod, kár lett volna törölni. Gratulálok!
2022. dec. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2022. dec. 21. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!