Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak azért választani egy...

Csak azért választani egy adott szakot, mert abból indul levelező vagy távoktatás amit munka mellett is meg lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Van itt olyan aki csak és kizárólag ez alapján döntött?

2022. okt. 11. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kizárólag, de jelentős mértékben befolyásolt. Ahogy az utazási idő is. Volt két másik diplomám, kinőttem már abból, hogy szaros magyar intézmények bemesélt presztízse miatt szopassam magam. Nekem kell, hogy presztízsem legyen a szakmámban, nem a papíromnak.
2022. okt. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tanári szakra járok, levelezőn. Nappaliról mentem át. Szakfüggő, na meg persze intézményfüggő is, de én itt úgy érzem, hogy nincs szopatva az ember, könnyebben vehetőek az akadályok, míg nappalin vért izzadtam, levelezőn érdekes módon azt kérik számon, ami a tananyag, segítőkészebbek is. S ott van az 1-es által felvázoltak is, plusz a lakhatás, ami egy nappalival jár.
2022. okt. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. Ja, s a PTE-ről mentem át EKE-re.
2022. okt. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mérnökire járok, más szakirány közelebb áll hozzám de a távolság miatt inkább a szomszéd városba járok egyetemre mint 200 km-el messzebb. Természetesen levelező vagyok, munka mellett. A vizsga nálunk nem könnyebb mint a nappalisoknak, ugyanazt írjuk, velük együtt vizsgázunk
2022. okt. 12. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!