Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha elvégeznék egy...

Szerintetek ha elvégeznék egy varró tanfolyamot és varrnék ducikra lenne kereslet rá? Jómagam is duci vagyok, nehezen találok ruhát magamra.

Figyelt kérdés
2022. okt. 12. 11:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az építő hozzászólást, de nem az én súlyomon van a lényeg. Nem ez volt a kérdésem témája.
2022. okt. 12. 13:28
 2/8 anonim ***** válasza:
A duciknak van ruha a boltban. Akikről te beszélsz az extrém kövérek. Hány kilóvvagy duci? 130?
2022. okt. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Mivel te is ebben a csónakban evezel, ezért nyilván van egy piacismereted. Nézd meg az árakat, na annyi a piaci ár. Azt a piaci árat kell gazdaságosan kihozni. Egy ilyen projektet érdemes legalább 20% profittal csinálni.


Egy ilyen projekt kivitelezéséhez egyébként sok ember kell, nyilván nem iratkozhatsz be minden tanfolyamra, miközben itt alapvetően a menedzseri munkáról beszélünk.


Persze ha neked valamiért a varrónői pálya tetszene, akkor menj varrónőnek. Munka meg majd lesz úgyis.

2022. okt. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ez igazán hasznos válasz volt.🙂 Valójában egy kisebb városban lakom, ahol mi ducik (80 kg körüliek) nem kapnak maguknak ruhát. Legalábbis nem olyan amit szeretnének. Magyarul átalakításra szorulnak a ruhák. Vagy bővebb vagy szűkebb vagy hosszabb mint ami jó lenne. Ebben segítenék. Itthoni munkára gondoltam.


Elég jó szakmáim (3) vannak, érettségim is van, jogsim is. Csak gondoltam lehet lenne rá kereslet. Csak gondoltam megkérdezek mást is mit gondol erről a témáról. Köszönöm hogy írtál.🙂

2022. okt. 12. 13:55
 5/8 anonim ***** válasza:
80 kg? Mutass képet.
2022. okt. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem 160 cm vagy, és jók az arányaid, nem is sok a 80.
2022. okt. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Volt egy haverom, 205 cm magas volt, és 170-180 kg. Azt mondta, hogy rá még az óriásboltban sincs ruha, mindent csináltat magának.

Testépítő volt a csávó.

Szóval lehet rá kereslet.

2022. okt. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat. Például ilyesmire is gondoltam. Hogy akik nem kapnak boltba ruhát maguknak. 😊
2022. okt. 21. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!