Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy néz ki Marosi Beatrix?

Hogy néz ki Marosi Beatrix?

Figyelt kérdés
A Belső-Pesti Tankerületi Központ vezetője körül, Marosi Beatrix körül elég nagy botrány bontakozott ki az elmúlt hetekben. Ennek ellenére egy cikkben sem látom az arcképét (számomra zavaró, hogy nem tudom kiről beszélünk, pusztán egy név terjeng az interneten), és magam sem tudtam beazonosítani google-n. Tud valaki olyan cikket, képet, vagy profilt linkelni ahol látható a hölgy? Sajnos a facebook sem volt a segítségemre, hisz több ilyen nevű nő is regisztrálva van.

#oktatás #tanár #Kölcsey Ferenc #Eötvös #Marosi Beatrix #Belső-Pesti Tankerületi Központ
2022. okt. 12. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hadházy hétfő 8:12-es facebook posztjában van egy régi kép egy szőke akkor még fiatal nőről.
2022. okt. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Így

[link]

2022. okt. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!!!

Na igen, ezért is voltam kíváncsi... A nő etikát tanított nekem 2 éve...

2022. okt. 12. 22:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez két éve még tanított? És milyen volt? Gondolom, egy álszent szemétláda.
2022. okt. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Etika?

Egy fideszestől? A hét vicce.

2022. okt. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazából az első órán beközölte, hogy tudja, hogy nem érdekes a tantárgya, szóval a kezdeti lelkesedésem kissé el is veszett azon a ponton. Aztán covid lett, online oktatás és hetente írtam neki a beadandókat, erre kaptunk jegyet, mert videó hívásos óra nem volt belőle.

Szóval igazából semmit sem tudok mondani érdemben róla, mert nem volt hozzá sok közöm azon kívül hogy osztályozta egy kevéske írásos megjegyzéssel az esszéim.

2022. okt. 12. 22:50
 7/8 A kérdező kommentje:
De valóban elég groteszk párosítás az etika és a fidesz :D
2022. okt. 12. 22:51
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
És milyen volt a stílusa? Ezek szerint tanítani nem tanított.
2022. okt. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!