Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magántanár lemondása?

Magántanár lemondása?

Figyelt kérdés
Fura kérdés, de hogyan illik lemondani egy magántanárt, ha már nem akarsz órát venni tőle? Nyelvet tanulok de munka mellett nulla energiám van rá , így csak pénzkidobásnak érzem.
2022. okt. 13. 07:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont így. Érdekel a nyelv, azonban soknak érzed munka mellett.
2022. okt. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Egyenesen, magyarul. Nem értem a kérdést. Mégis milyen variációk fordultak meg a fejedben?
2022. okt. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, tulgondolok mindent, nem akarok, hogy szemetnek tartson :D
2022. okt. 13. 07:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A megnövekedett rezsiköltségek miatt többé nem tudod kigazdálkodni az órák díját, köszönöd az eddigieket.
2022. okt. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megkérdezi, mikor jönnél legközelebb, udvariasan azt válaszolod, hogy most sajnos nem fog beleférni, ne várjon rád.
2022. okt. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván kellemetlen egy fizetős szolgáltatást lemondani, de nem fog a kardjába dőlni, nem szemétség racionálisan dönteni a saját pénzedről. Jön helyetted másik tanítvány.
2022. okt. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A lányom nyelvtanár, ő sem veszi zokon, ha a diákja nem tudja folytatni bármilyen okból.
2022. okt. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem kell magyarázkodni. Nem kéred többet és kész.

Én nem nyelvtanár vagyok, de utálom, amikor kamu magyarázkodásokat gyártanak az ügyfelek. mondja le és kész, nem kell átmenni Andersenbe.

2022. okt. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok vele, hogy különösebben nem érdekel, hogy miért mondják le, tiszteletben tartom a döntésüket. Bár én ezeket a szabályokat már az elején le szoktam fektetni, vagyis hogy nem érdekel a mesedélután, elég csak annyit mondaniuk, hogy nem aktuális, majd máskor tartunk órát, ha pedig esetleg végleg lemondják, abból sincs sértődés; nyilván nem kötelező hozzám járni, pláne nem kötelező az összes pénzüket rám költeniük, és bármikor lehet olyan élethelyzet, hogy nem fér bele a magánóra, vagy esetleg találnak olcsóbbat nálam.


Persze ez nem jelenti azt, hogy a te tanárod nem egy hisztihercegnő, de ha gerincesen lemondod, neked nincs miért szégyenkezned.

2022. okt. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!