Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Új diákigazolvány nektek sem...

Új diákigazolvány nektek sem jött még meg?

Figyelt kérdés

Augusztusban voltam az okmányirodában nem sokkal beiratkozás előtt, utána fel is töltöttem a NEK adatlapot, október közepe van, hiába nézegetem a postaládát, semmi.

Elsőéves egyetemista vagyok.


2022. okt. 14. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy nálatok hogy van, vagy mit mondtak. Nálunk nem postázták, hanem beíratkozásnál lehetett felvenni az addig elkészült diákigazolványokat. Utána meg a HAK irodába lehetett átvenni. Senkinek nem postázták ki.
2022. okt. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

FIR státusznál az van, hogy

NEK gyártásra átadva - megszemélyesítésre átvéve


Akkor ez mi?

2022. okt. 14. 11:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Majd személyesen tudod átvenni, de nekünk sincs még.

Ha tömegközlekedéshez kell pl, akkor kérj ideiglenest.

2022. okt. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták, hogy küldenek emailt ha megérkezik.
2022. okt. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amikor megérkezett, nekem küldtek emailt, de személyesen be kellett menni, nem postázták. Amúgy nagyon sokan csináltatnak ilyenkor diákot, nem csoda, ha még nem jött meg, szóval ne aggódj, ez kb. normális ilyenkor ősszel, mármint ez a hosszú várakozás.
2022. okt. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nem postázzák ki, én is pár éve így jártam, hogy a Modulo azt írta ki, hogy elkészült és feladták, aztán amikor egy hét múlva bementem, hogy nem kaptam meg, azt mondták, hogy ne azt nézzem, mert az az info nem valid, majd be kell menni érte. Nekem is anno őszi szünet után, november elején jött meg, láttam több ilyen diákigazolványos kérdést, még valószínűleg senkinek sincs kész.
2022. okt. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Felnőttképzéses vagyok, és nekem se jött még meg. Valami megvan akadva, azt mondták nekem a titkársàgon. 1,5 hónapja beadtam az igényt pedig. Azt mondták, hogy járjak be hetente, és egyszer csak megérkezik talán, de őket is idegesíti, mert több, mint 100 diákigazolványra várnak, és nem jönnek egyáltalán.
2022. okt. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok én is. Kértem ideiglenest, de lassan az is lejár.
2022. okt. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!