Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz a középszintű...

Mennyire nehéz a középszintű fizika érettségi?

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz rá felkészülni? Nagyon jónak kell lenni hozzá fizikából? Én szeretem a fizikát (5-ös vagyok), de nem vagyok egy Einstein, tehát nem tudom, hogy érdemes lenne-e azt választanom majd.

2022. okt. 15. 12:53
A kérdező szavazást indított:
Nagyon nehéz, csak a zsenik tudják
Nehéz
Nem nehéz, de nem is egyszerű
Könnyű
13 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, és mennyire szoktak sok elméleti feladatot belerakni? Csak mert én inkább számolni szeretek, illetve tudok, mint fejből leírni a sok törvényt meg minden egyebet...
2022. okt. 15. 12:55
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Nézd meg a korábbi évek feladatait és döntsd el hogy szerinted nehéz-e


[link]


Én még nem találkoztam olyannal aki kifejezetten azt mondta volna hogy nehéz volt. Vagy "könnyű" vagy "korrekt, megcsinálható" jelzőkkel illették.

2022. okt. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Középszintű érettségi általában mindegyik tárgyból könnyű. Persze itt az egyéntől is függ, ha utálja az ember a fizikát, akkor a középszintűt se fogja jól teljesíteni, viszont, ha imádja a törit, akkor az emelten is könnyen fogja venni az akadályt, ugyanez fordítva.
2022. okt. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hányadikosként kérdezed?
2022. okt. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
10.es vagyok
2022. okt. 16. 19:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor egyelőre csak tanuld a fizikát, főleg, ha érdekel is, aztán ha majd év vége felé is ötösre állsz még mindig, meg továbbra is érdekel, akkor simán vállald be a faktot. Aztán még mindig lesz két éved, hogy továbbgondold az egészet. Mindenesetre 10. elején semmi de semmi félnivalód ne legyen tőle!
2022. okt. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A fizika is érdekel, de engem legfőképpen a matek és az infó tud lekötni, és akkor is faktot kell választanom, ha nem emelt szinten akarom letenni az érettségit belőle? Csak azért kérdezem, mert matek és infó faktra biztosan megyek és nem biztos, hogy tudnék még egy 3.-at is elvállalni.
2022. okt. 16. 19:16
 8/9 anonim ***** válasza:

"akkor is faktot kell választanom, ha nem emelt szinten akarom letenni az érettségit belőle?"

Akkor nem kell.

2022. okt. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a válaszokat.
2022. okt. 16. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!