Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Levelező szakon elnézik a...

Levelező szakon elnézik a hiányzást?

Figyelt kérdés
Helyettesítés miatt muszáj bemennem dolgozni és nem tudok részt venni 2 órán. Emiatt buktathat meg? El szokták nézni? Mi a tapasztalatotok?

2022. okt. 17. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem és oktató függő.
2022. okt. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én soha nem jártam be.
2022. okt. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Levelezőn az az alapeset, hogy nincs óralátogatási kötelezettség. Ugyanakkor ott is lehetnek szemináriumok, ahol az oktató vezethet katalógust és maximum hiányzáshoz is kötheti az aláírást. Ez azért jellemzően a tárgytematikából kiderül, javaslom azt megnézni.
2022. okt. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Beszélj az oktatóval. Nekem nappalin is elnézték.
2022. okt. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen az oktató szabad döntése. De általában egyetlen konzultációról való hiányzás egy tárgy esetében sem jelent automatikus bukást. Ezek alól egyedül a laborgyakorlatok kivételek, de azok utólagos pótlására általában adnak lehetőséget.
2022. okt. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Levelezőn az órák 95%-a előadás, amit ugyan úgy ki lehet hagyni, mint nappalin. Ha mégis van gyakorlat, akkor az oktatóval kell lezsírozni. Én is jártam levelezőre és kb csak vizsgákra jártam be. Néha, ha hiányzott az iskolai feeling, akkor benéztem.
2022. okt. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Az, hogy levelezőn az órák milyen arányban gyakorlatok, szakfüggő. Nekem 30%-ban olyan laborgyakorlat volt, amelyet mulasztás esetén utólag pótolni kellett.
2022. okt. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!