Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Introvertált személynek...

Introvertált személynek milyen szakmát ajánlanál?

Figyelt kérdés
Állítólag bármely szerelő szakma jó lehet egy introvertált személynek. Amik amúgy tetszenek, víz gáz fűtés szerelő, légkondi szerelő, villanyszerelő, autószerelő. Érettségim van már, egyetemre nem szeretnék menni.
2022. okt. 20. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknél mind az ügyféllel is kell bánnod. Ajánlatpt adni, megbeszélni elmagyarázni mindent.
2022. okt. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
IT szektor. Ott sem tudod teljesen elkerülni az emberi kommunikációt, de azért nagyrészt mégis csak gépekkel kell foglalkozni, azok meg nem igénylik a jópofizást. Nekem bevált.
2022. nov. 5. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy ha max 3, esetleg 5 emberrel kell együttműködni, akkor semmi probléma, lehet, nem vagyok teljesen intro, de való igaz, a nagy tömeget nem szeretem.
2022. nov. 5. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!