Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szombathelyen hol igazolják...

Szombathelyen hol igazolják le az 50 órát?

Figyelt kérdés
Már egyszer megcsináltam az 50 órát, de nem fogadták el. Van valahol szombathelyen olyan hely, ahol leigazolják munka nélkül az 50-et? Én egy percet nem fogok dolgozni többet.

2022. okt. 31. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Miért nem fogadták el? Felnőttként többet kell majd dolgoznod, mint 50 óra...
2022. okt. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert zrt-nél csináltam, és csak nonprofit szarsagnal lehet.
2022. okt. 31. 19:12
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Az 50 óra közösségi munka, amit nem munkahelyen cégeknél kell teljesíteni, illetve nem pénzért. Olyan helyet lehet csak választani, amivel az iskoládnak szerződése van. Menj be a titkárságra és érdeklődj.
2022. okt. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Balfék voltál. Olyan helyen csinálhatod meg a közösségi szolgálatot ami szerződésben áll a suliddal. Most azt várod, hogy a két szép szemedért valaki leigazolja az 50 órádat?
2022. okt. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Te egy zrt-nél ingyen dolgoztál? Ez teljességgel jogellenes! Volt valami szerződés? Mit csináltál? (Vagy egy ismerősöd adott egy papírt.)
2022. okt. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen semmit sem csináltam, az igazgató megkérdezte mennyi kell, majd lepecsételte az 50-et.
2022. okt. 31. 23:07
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
Hát akkor ugye az "Én egy percet nem fogok dolgozni többet." állítás nem helyénvaló, mivelhogy eddig nem dolgoztad le. Óvoda, volt általános iskolád, múzeum, állatmenhely, idősek otthona: ezek azok, amik mindig bejönnek.
2022. okt. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!