Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Olyan embereket keresek, akik...

Olyan embereket keresek, akik Szombathelyen az ELTE-re járnak pénzügy és számvitel szakra vagy néhány éve végezték el a szakot. Kérlek, írjatok privátban! Milyen tapasztalataitok vannak a szakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nekem nincs sok egyetemista ismerősöm, és tőlük nem tudok segítséget kérni, mert nem ilyen szakra járnak. Még ezen kívül két tanévem van hátra a gimnáziumban, úgyhogy nem baj, ha kicsit később jeleztek, de remélem, valaki még időben megtalálja ezt a kérdést! Ha nem oda jársz, de ismersz olyan embert, aki igen, akkor kérlek, továbbítsd neki! Előre is köszönök szépen bármiféle hozzájárulást!

2022. márc. 16. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi érdekel pontosan? Milyenek voltak az órák: nem voltak jók. A hallgatói élet: nem is volt. A szak maga amúgy tök jó (lenne), de... tehetséggondozás semmi, Sopronba járó haverjaim meg versenyekre jártak, TDK-ztak, tanulmányi utakra mentek és kb. mindent ösztöndíjjal honoráltak ott... mi nem ezt kaptuk... nem beszélve a hallgatói életről. A kötelező gondolom megvolt itt is, de hát nem amiatt megy az ember egyetemre, vagy nem csak amiatt...
2022. ápr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ne Szombathelyen akarj közgázt tanulni, csak kihelyezett képzés, az meg olyan is (mindig)... ott van Sopron vagy Győr, ha mondjuk Pestre nem szeretnél...
2022. ápr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem javasolnám. Corvinus, BGE, Sopron tényleg okés azok alapján, amit hallottam, illetve tapasztaltam.
2022. ápr. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Unalmas... Szombathelyen sajnos nem igen van hagyománya és jelene a közgáz oktatásnak... ebben a városban inkább sport és pedagógia (szerintem).
2022. máj. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Idén el sem indul... megyek Sopronba a Lámfalussy Karra! :)) De kicsit sem bánom az olvasottak és hallottak alapján...
2022. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
jah, nem indult... nekem pótfelvételin lett Soproni Közgáz, de amúgy én sem bánom már :) azóta néztem utána jobban a Lámfalussy Karnak, nagyon tetszik, amit találtam a közösségi médiában (Szombathelyről semmit nem tudok, kb. semmit nem találtam...)
2022. aug. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!